Biography

16. july 2012 at 18:50 | Posted by: M* | © ASHLEYBENSON
"Ashley Victoria Benson (narozena 18. prosince 1989) je americká herečka a modelka. Je známá hlavně pro své role Abigail Deveraux v Days Of Our Lives (2004-2007), Carson v Bring It On: In It to Win It, a zatím snad její nejznámnější role Hanny Marinové v seriálu Pretty Little Liars.

Ashley se narodila a vyrůstala v Anaheim Hills v Kalifornii. Už ve třech letech začala závodně tančit balet, jazz a hip-hop. Ashley také ráda zpívá, objevila se v několka sborových skupinách a muzikálech. Ve věku čtyř let byla pozvána na konkurz pro zpívání na čtyřech vánočních mších pro 2500 členů církve. V pěti letech pózovala v tanečních katalozích a ve věku osmi let byls sledována agenturou Ford Modeling a postupně pracovala s tiskem. Také hrála v hudebním videu NLT nazvaném "That Girl".

V roce 1999 se Ashley plně zaměřila na svou hereckou kariéru. Začala pracovat a objevila se v několika reklamách, rychle však přešla k filmu a televizi. V roce 2004 podepsala tříletou smlouvu na seriál Days of our Lives, a tak 12. listopadu 2004 začala její role Abigail "Abby" Deverauxové, nejstaršího dítěte páru Jack Deverauxe and Jennifer Hortonové - až do května roku 2007.

Dále hrála v roce 2008 čarodějnici maskovanou jako roztleskávačku v Supernatural pro televizi CW. Jako jedna z "šesti-koček" se objevila ve filmu "Přes noc třicítkou" a objevila se i jako Carson ve filmu Bring It On : In It to Win It. V roce 2008 se objevila ve filmu Fab Five: The Texas Cheerleader Scandal, kde hrála kapitánku roztleskávaček Brooke. Tento příběh je založen na skutečném příběhu, který se stal ve střední škole v Texasu.

Ashley hrála v roce 2009 na kanálu ABC v seriálu Eastwick. Příběh byl založen na románu od spisovatele Johna Updika Čarodějky z Eastwicku a stejnojmeného filmu z roku 1987. Její charakter jménem Mia byla dcerou Roxi Torcolleti.

V prosinci roku 2009 byla Ashley obsazena do své nejslavnější role Hanny Marinové v seriálu Pretty Little Liars, založeného na příběhu z knihy Sary Shepardové. Ashley také na Twitteru napsala, že si zahraje ve filmu s názvem Ex-mas Carol s Chadem Michaelem Murrayem a Christinou Milian. Film je o dívce v komatu, která navštíví své minulé, nynější i budoucí Vánoce.

Nedávno dotočila film Spring Breakers se Selenou Gomez, Vanessou Hudgens a Rachel Korine"

DON'T COPY !
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement